Říjen 2011

Svatební světle zelené pro Tonner

24. října 2011 v 11:44 | Jitka |  Tvoření na panenky
Na přání jsem ušila svatební šatky pro panenku Tonner. Šatky tohoto střihu najdete v mé galerii hned několikrát. Je zřejmé, že tento střih je velmi oblíbený a nanušky ho rády nosí Usmívající se I mě se moc líbí.
Barva je tentokrát světlounce zelená (opravdu moc hezká). Šaty zdobí 24 růžiček - 1 u výstřihu, 7 u pasu, 16 po obvodu spodního lemu.
Doufám, že se model bude líbit - hlavně panence, která je oblékne Mrkající


Více fotek najdete tady: Galerie » TVOŘENÍ NA PANENKY » Tonner Doll » Svatební

Barbie Mořské víly

18. října 2011 v 15:36 | Jitka |  Tvoření na panenky
Jedna mladá maminka mě požádala, abych ušila na panenku Barbie komplet pro Mořskou pannu. A tohle je výsledek mého tvoření Usmívající se Ušila jsem rovnou 4 kousky, aby bylo z čeho vybírat :)
Podprsenka je jednoduchá. Jedná se o proužek látky (přes prsa trošku tvarovaný), ve předu je stažený, ozdobený flitry, korálky a glitrovým lepidlem na textil.
Ploutev je vycpaná vatelínem, u některých prošitá (stříbrný sametový není) a všitá do ocasu. Zapínání je opět na patentky.

Více fotek najdete zde: Galerie » TVOŘENÍ NA PANENKY » Barbie » Ostatní

Letní šatky pro Carrie

9. října 2011 v 10:00 | Jitka |  Tvoření na panenky
Tuhle krásnou látku jsem dostala od jedné velmi hodné mamči (které tímto moc a moc děkuji). Hned jsem věděla, že z ní bude něco letního - lehkého a vzdušného. A pak jsem našla na netu a ve své skříni inspiraci. Mám podobné šatky a moc ráda je nosím. Tak jsem si řekla, že by mohly padnout i některé nanušce Mrkající


Šatky mají jednoduchý střih - podprsenka se záševky je našitá na úzkém pruhu látky a na něm jsou našity 3 řasené rovné kanýry. Zapínání je opět na patentky. Ramínka jsou vzadu překřížená a také odepínací (zapínání shora na patentek). Kdybych je přišila, nešly by šatky dobře oblékat, proto jsem řešila takto. Klobouček je opět háčkovaný v barvách kytiček ze vzoru látky.

Více fotek najdete zde: Galerie » TVOŘENÍ NA PANENKY » Tonner Doll» Ostatní